Login

O nas

Robert Kuciński – instruktor odnowy biologicznej. Swoją przygodę z masażami i zagadnieniami modelowania sylwetki rozpoczął ponad 10 lat temu pracując na Filipinach. W wolnym czasie poznawał tajniki masaży azjatyckich, szczególnie masaż filipiński HILOT, który cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym salonie.
Przez kilka lat miał okazję zgłębiać wiedzę z takich dziedzin jak medycyna naturalna, ziołolecznictwo, praktykował także masaże u eksperta medycyny naturalnej i uzdrowiciela: Vher’a Kalikasan’a. Nadal poszerza swoją wiedzę na temat sporządzania leków, ziołolecznictwa i zastosowania preparatów naturalnych w toruńskiej Szkole Farmaceutycznej.

W ANTIDOTUM wykonuje masaże, zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń, wykorzystywanych również w medycynie.

Posiada certyfikaty m.in. z zakresu: profesjonalnych zabiegów i rytuałów M’ONDUNIQ (koktajle zabiegowe i zastosowanie kwasów AciMed-IQ), zastosowania nanokrystalicznej technologii w zabiegach volumetycznych VOLUMETIQ Lift, profesjonalnych zabiegów i rytuałów przy użyciu BioOxy Infusion (infuzja tlenowa).

Robert jest również instruktorem fitness, trenerem personalnym, muzykiem, wokalistą. Jest osobą niezwykle pogodną i zarażającą wszystkich wokół pozytywną energią.

Wioleta Staniszewska - dyplomowana kosmetyczka. Już jako mała dziewczynka interesowała się kosmetologią i wszystkim, co związane z upiększaniem ciała. W swoim wymarzonym zawodzie pracuje od 7 lat, a przygodę z kosmetologią zaczęła 11 lat temu. Na bieżąco śledzi wszystkie nowości w dziedzinie kosmetologii i z chęcią się szkoli – zdobyta wiedza i praktyka pozwalają jej jeszcze bardziej podnosić kwalifikacje zawodowe.

Posiada wiele certyfikatów firmowych, m. in. Certyfikat Carbo Therapy MD esteric Arkana, Certyfikat z zbiegów Bo2Look Therapy MD estetic Arkana (Rewolucja w redukcji zmarszczek mimicznych). Wioleta z powodzeniem prowadziła również własny gabinet kosmetyczny.

W ANTIDOTUM wykonuje zabiegi na twarz i ciało, jak również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, manicure, pedicure, lifting rzęs. Jest osobą otwartą i energiczną, uwielbia kontakt z ludźmi, z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, chętnie dzieląc się swoją wiedzą z zakresu kosmetyki, dbania o ciało. Z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Was z tej dziedziny pytania.